Jesteśmy producentem płynu do gigantycznych baniek mydlanych „BOMBLON”

 

 

Świat gigantycznych baniek mydlanych:
pokazy, warsztaty, wytwornice baniek, bańki puszczane przez szczudlarzy, zamykanie dzieci w bańce, bańka w bańce

 

 

Uwielbiamy puszczać bańki i wierzymy, że przebicie bańki przez dziecko daje mu pełnie szczęścia. Dlatego chcemy robić jak najwięcej i jak największe bańki mydlane!

 

 

Jesteśmy konkurencyjni!
Produkujemy płyn do baniek, znamy doskonale charakter ich działania, dzięki czemu nawet podczas upały – bańki powstaną!

Pracując nad płynem do baniek mydlanych wykonaliśmy szereg jego testów. Jesteśmy przekonani, że nasze bańki nie będą pękały podczas upałów.
Wykonujemy pokazy baniek do temperatury -3 stopni Celsjusza. Pokazy świetnie nadają się do zamkniętych pomieszczeń – posiadamy kolorową wykładzinę w kształcie chmurki, która wchłania nadmiar płynu. Dzięki czemu jest sucho – czyli bezpiecznie.

 

 

Płyn do baniek nie brudzi ubrań, na białych tkaninach pozostawia jedynie ledwo widoczne zacieki, które z łatwością spierają się przy pierwszym praniu.

Bańki wykonujemy ze sznurków małych i dużych, z obręczy, z rąk, w wieszaków. Puszczać bańki mogą zarówno animatorzy, jak szczudlarze czy dzieci.

 

 

Zapraszamy do świata gigantycznych baniek mydlanych!

Bańki to nie tylko element animacji plenerowych czy atrakcja na urodzony. Proponujemy zorganizowanie wydarzenia wyłącznie opartego o Gigantyczne Bańki Mydlane. Konkursy podbijania baniek w rękawiczce, konkurs na najdłuższą bańkę, konkurs na bańkę lecącą najwyżej to tylko początek atrakcji jakie zapewnimy podczas zabawy.

 

 

Zachęcamy do kontaktu!

NAPISZ DO NAS

 

 

Top
Seo Wizard powered by http://seo.uk.net
error: Content is protected !!