Bestseller. Najchętniej wybierany program atrakcji plenerowych.

ALE CYRK! - świat niezwykłych umiejętności

Autorski program edukacyjno-rozrywkowy oparty o założenia pedagogiki cyrku, zawierający elementy sportu, zabawy i nauki w połączeniu z cyrkowymi rekwizytami

Doskonała atrakcja plenerowa

Samodzielna atrakcja plenerowa lub współuczestnicząca strefa dla dzieci. Cieszy oko, bawi, uczy i zadziwia jednocześnie 

Kreatywni aminatorzy

Aktorzy, mimowie, szczudlarze, żonglerzy, kuglarze, artyści balonowi i akrobaci to świetnie wyszkolona ekipa animatorów

Czas

Standardowy czas: 3 godziny zegarowe
Ilość artystów łącznie: 4 
W tym ilość szczudlarzy: 2
Czas montażu: min. 2 godziny


scenariusz, czyli co zobaczymy w programie

Najlepsze animacje cyrkowe!

Doskonalone przez 7 lat, także autorskie gry, zabawy, tańce, konkursy i warsztaty z wykorzystaniem cyrkowych rekizytów

Prowadzenie wydarzenia

spiker - konferansjer

Dzień dobry, raz dwa trzy

Prowadzenie całości wydarzenia także w języku angielskim. Z uśmiechem, ze znajomością zajników cyrkowych. Z dbałością o detale i dykcję. Szybkie reagowanie, nienachalne wywiady.

Cześć, jak się bawisz?

Przez cały czas trwania wydarzenie informujemy o programie i kolejnych atrakcjach. Z zainteresowaniem i uwagą rozmawiamy z uczestnikami dopingując ich w zabawie. Mamy zabawne żarty.

Animacje cyrkowe

warsztaty - pokazy - animacje

Żonglerka Piłkami

Pokazy i warsztaty żonglerki tradycyjnej piłeczkami żonglerskimi: rusałkami i beanbagami. Indywidualnie i w parach. Można śmiało zaczynać od 5 roku życia. Nauka przez zabawy i taniec.

Flowersticki - kijki kwiatowe

Specjalny kijek w kształcie kwiatka sterowany za pomocą dwóch kijków kontrolnych. Świetny rekwizyt cyrkowy do zabawy indywidualnej, w parach i grupie.

Chusteczki cyrkowe

Żonglować można wszystkim, co da się podrzucić i złapać jedną ręką. Zaczynamy do kolorowych chusteczek cyrkowych, z którymi mamy przygotowanych wiele zabaw i tańców.

Balonowe Zoo

Modelujemy i rozdajemy kształty inspirowane fauną i florą na oczach dzieci. Kwiaty, kotki, szable, ośmiornice czy samoloty posłużą nam do dalszych zabaw.

Talerzyki Cyrkowe

Kolorowe cyrkowe talerzyki, które rozkręcamy na tyczce. Ale zanim rozkręcanie i podrzuty, pobawimy się w robienie pizzy, ufo, kelnerów czy kierowców autobusu.

Żonglowanie diabolo

Diabolo to sprzęt cyrkowy, który wygląda jak dwie miski sklejone dnem. Poruszamy nim za pomocą dwóch kijków połączonych sznurkiem. Nauka rozkręcania i podrzucania daje świetną zabawę.

małe szczudła

Warsztaty chodzenia na mniejszych szczudłach drewnianych. Dwupoziomowa regulacja wysokości. Spróbujemy kuglarskiego toru przeszkód, slalomu czy pokonywanie tyczki na szczudłach.

Tańce cyrkowe

Z wykorzystaniem chusteczek, wstążek i okrągłych balonów. Nauka żonglerki poprzez taniec. Również proste układy znanych utworów. Rozgrzewka cyrkowa oraz występ dla rodziców.

szczudlarze

artyści na wysokości

interakcje szczudlarskie

Przybijanie piątek, machanie długimi wstążkami i rozdawanie cukierków to nasza specjalność. Prezentujemy także etiudy pantomimiczne oraz pokazy żonglowanie na szczudłach.

Gigantyczna skakanka

Skakanka o długości 15 metrów na której może skakać każdy, pod warunkiem uśmiechu w stronę szczudlarza. Konkurs przeprowadzany indywidualnie, w parach i w grupie.

Tańce i zabawy

Mecz piłkarski na mini bramki ze szczudlarzami, wspólne tańczenie i pokazywanie układów. Cyrkowy quiz i loteria z nagrodami czy pokaz baniek mydlanych wykonany ze szczudeł.

konkursy zręcznościowe

Rzuty przez obręcz rakietą lub piłkami na różnych wysokościach i odległościach. Rzuty piłeczkami do kapelusza. Strzał piłką pomiędzy nogi szczudlarza.

gigantyczne bańki mydlane

produkujemy własny płyn "bomblon"

Pokaz gigantycznych baniek

Kilkumetrowe bańki mydlane w każdą pogodę puszczane ze sznurków i obręczy. Płyn nie brudzi tkanin i nie zostawia śladów na powierzchniach płaskich.

Zamykanie w bańce mydlanej

Świat widziany przez bańkę mydlaną. Dziecko wchodzi na specjalne stanowisko - a my, za pomocą obręczy wprost spod jego stóp wyciągamy wielką bańkę, w której znajduje się cała postać.

Warsztaty puszczania baniek

Czas na Was - animatorzy przy kilku stanowiskach zaprezentują poprawne techniki puszczania baniek. Posiadamy różnorodne akcesoria dostosowane do wieku dzieci.

Chmury baniek mydlanych

Setki mini baniek mydlanych produkowane z mobilnych wytwornic (także przez szczudlarzy) oraz bańki puszczane ze specjalnych sznurków - statki, dający efekt deszczu mini baniek.

Technika i standardy

muzyka - organizacja - sprzęt

Technika

Korzystamy z własnego nagłośnienia (2x700w) + mikser + mikroport + 2 mikrofony oraz z własnego światła, wytwornicy dymu. Budujemy także horyzont, przywozimy stół i krzesła z namiotem.

Muzyka

Podczas programy wykorzystujemy cyrkową muzykę instrumentalną z filmów Felliniego ale również znane hity taneczne do zabaw i tańców. Muzyka jest przemyślana i oryginalna.

Organizacja

Sprawdzamy miejsce występu pod kontem organizacji stref i możliwości infrastruktury na zdjęciach satelitarnych, mapach google i dosłanej dokumentacji fotograficznej. Zawsze jesteśmy na czas.

Ekologia

Na realizacje przyjeżdżamy z własnymi koszami i segregujemy śmieci na frakcje suchą i mokrą, zachęcając do tego dzieci. Materiały wykorzystywane są pochodzenia naturalnego.

Zapytaj o termin Masz pytania?

Telefon

+48 509 588 569

Email

biuro@jednamina.pl

Zobacz więcej atrackji

Jesteśmy także teatrem uliczny, z przyjemnością zagramy dodatkowo spektakl dla dzieci albo wieczorem zaprezentujemy pokaz tańca z ogniem.

"TotoTitoTamto"

Familijny spektakl cyrkowy

"VIVI"

Ognisty spektakl fireshow

Iluzjonista

Magiczny pokaz iluzjonisty
Top
Seo Wizard powered by http://seo.uk.net
error: Content is protected !!