1. Czy pokaz fireshow jest bezpieczny?

Oczywiście, prezentowane przez nas pokazy są całkowicie bezpieczne dla widza. Używamy sprzętu i akcesoriów najwyższej jakości, zaopatrując się u zaufanych przedsiębiorców. Znamy i stosujemy zasady p. poż., każdorazowo podczas występu wyposażeni jesteśmy w koce gaśnicze, gaśnice proszkowe, wodę i inne materiały niepalne. Podczas występów na imprezach masowych, organizator wydarzenia powinien powiadomić o występie lokalną jednostkę Straży Pożarnej.

 1. Czy występujecie także zimą?

Zimowe warunki atmosferyczne nie stanowią przeszkody do przeprowadzenia pokazy/animacji/spektaklu. W razie złych, losowych warunków atmosferycznych, nie pozwalających na przeprowadzenie działań – umawiamy się na dogodny dla wszystkich termin realizacji.

 1. Czy pokaz fireshow nie wyrządzi szkód na terenie występu?

Podczas spektakli i pokazów używamy czystej parafiny liturgicznej „Świetlik”, używanej również w trakcie liturgii kościelnych. Parafina nie brudzi odzieży, a ślady jakie zostaną na przykład na kostce brukowej – znikają po pierwszym deszczu.

 1. Ile czasu trwa pokaz?

Spektakl teatralny trwa od 20 do 50 minut w zależności od wybranego spektaklu bez przerwy. Pokazy fireshow, 10, 15 lub 20 minut. Scenariusz animacyjny najczęściej przygotowany jest na 3 godziny zegarowe. Oczywiście istnieje możliwość zmiany czasu trwania działań – jesteśmy elastyczni.

 1. Czy możecie wystawić fakturę?

Tak, jesteśmy firmą, działającą na zasadach podatku ogólnego.

 1. Czy mogę zorganizować pokaz fireshow wewnątrz obiektu?

Odpowiedź nie jest prosta. W niektórych obiektach jest to możliwe, w innych nie. Każdy pokaz przeprowadzamy profesjonalnie i jakiekolwiek odstępstwo od zasad bezpieczeństwa wyklucza przeprowadzenie pokazu. Przy tego typu zamówieniach zawsze przeprowadzamy wcześniej próbę wentylacji i zaplecza sceny.

 1. Czy to nie będzie za daleko dla was jeżeli pokaz ma odbyć się 600 km od Krakowa?

Występujemy cały rok na terenie całego kraju i bliskiej zagranicy. Koszt dojazdu doliczamy do ceny występu w przeliczeniu 0,80 zł za kilometr, licząc Kraków – miejsce pokazu. Dojazd do 100 kilometrów jest gratis.

 1. Czy pokaz tańca ognia jest też dla dzieci?

Tak. Występowaliśmy na 7. urodzinach małej księżniczki.

 1. Czy można zamówić same…..?

Częste pytania o zamówienie części usługi – tak, można zamówić fragment programu animacyjnego, np. gigantycznych baniek mydlanych. W takim wypadku przygotowujemy rozszerzony wariant jednej animacji.

 1. Ile czasu potrzebujecie na przygotowanie się przed występem?

Przed spektaklem potrzebujemy około 3 godziny, przed pokazem fireshow czy animacjami wystarczą dwie.

 1. Czy można zamówić pokaz na 2022 rok?

Nie, maksymalny czas zarezerwowania terminu wynosi jeden rok.

 1. Czy szczudlarz może chodzić w wewnątrz obiektu?

Szczudlarz może poruszać się po każdym podłożu. Wewnątrz budynku sufit powinien mieć około 120 centymetrów więcej niż człowiek. Sufit 3 metrowy w zupełności wystarczy.

Top
Seo Wizard powered by http://seo.uk.net
error: Content is protected !!